OYUN EVİ

Written by Administrator on 19 Haziran 2012

yesildinofis 162Yeşil Dinozor’un büyük hayallerinden biri daha güzel kokulu, güzel renkli, ılık Mayıs ayında gerçekleşiyor. Geçen yıl bu zamanlar niyet edilmiş rengarenk kitaplar öyle çok eve girdi ki, şimdi Yeşil Dinozor minikleri kendi evinde de istiyor. Bu çocuk kitap-hanesi, çocuk oyun-hanesi hafta içi her gün günün en güzel saatlerinde henüz okula başlamamış küçüklere kapılarını açıyor.

Zamane çocukları çok şanslı. Televizyonu yüksek çözünürlüklü dev ekranlarda izliyorlar. Anne-babalarının son teknoloji telefonlarında onlar için oyun ve masallar var, tablet bilgisayarlar da zeka geliştirici egzersizler var. Konuşan oyuncaklarla oynuyorlar, kitaplarını onlara plastik sayfalar arasındaki çipler okuyor. Onlara sayısız oyuncak alınıyor, oyuncak dolu odalarında istedikleri oyuncakla kimseyle paylaşmak zorunluluğu olmadan oynuyorlar.

yesildinofis 166Tüm bunlar olurken çocuklar için kitaplar basan bir yayıncı, kitabın güzelliğini, okumanın keyfini en önemlisi de çocukların başka çocuklarla beraber zaman geçirmesinin keyfini hem onlara hem de ailelerine yaşatmak istiyor.

Kitap kokusu ve çocuk cıvıltılarıyla geçecek 2 saatte, herhangi bir modern eğitim kaygısında bulunmayacaklar. O son  teknolojiler evlerinde onları bekliyor olacak.

Her gün bir İngilizce bir Türkçe hikaye kitap sayfaları çevrilerek okunacak. Hayal güçleri devrede  okumanın zevkine varacaklar.

Arkadaşlarına, anne babalarına bile söz etmedikleri hayali arkadaşlarını anlatacaklar,

Birlikte oynayacak, İngilizce şarkılar öğrenecek, dans edecekler.

yesildinofis 167Oyun hamurları, resim, boyama yapacaklar.

Bahçede top oynayacak, bisiklete binecekler.

Hepsinden önemlisi, günün 2 saati de olsa çok çocuklu bir keyif yaşayacaklar.

Her miniğe bir yetişkin eşlik ediyor olacak, dilerse kahvesini içip diğer büyüklerle sohpet edecek, dilerse bahçede kitabını okuyacak.

Detaylar için :

ONLINE SATIŞ

dr logo

ky header_logo

SATIŞ NOKTALARI

Çok yakında tüm kitapçılarda...

Telefonla siparişleriniz için;

0 212 352 16 61

İLETİŞİM

Sigma Publishing Dan&Org. Dış Tic. Ltd.Şti.

Vişne 2 Bölgesi, Çayır Güzeli Sk.
No:14 Zekeriyaköy, Sarıyer
İstanbul

İLETİŞİM