DUYGULARIM VE DAVRANIŞLARIM

 

2-3

Bazen hiç istemediğimiz olaylarla karşılaşır, bizi rahatsız eden duygularımızla uğraşırız. Onlarla nasıl baş edeceğimizi, kimlerle paylaşabileceğimizi bilemeyiz.Bize yardımcı olacak bilgilere ihtiyacımız olur.

DİNOZOR MODASI

 

dinozorlar1

 

Milyonlarca yıl öncesinde yaşamış, haklarında sadece son yüzyılda doğru düzgün bilgiler edinebildiğimiz tarih öncesi canlıların çocuklarımızın hayatında ne kadar da büyük bir yer kapladığının farkında mıyız?

HAYAL GÜÇTEN DÜŞTÜ

 

hayalblok

 

Sahip olduğumuz çoğu alışkanlığımızı, geleneğimizi istemeye istemeye kaybediyoruz. Modernliğin, teknolojinin hızına yetişme telaşında hiper aktif adımlarla yaşıyoruz hayatımızı. Bazen durup kendi çocukluğumuzdaki o çok mutlu eden özel anlarımızı özlemle izliyoruz hafızamızdan çıkarıp. Yüzümüzde hasretli gülümseme. Sonra kaldığımız yerden devam, çocuklarımıza kendi anılarımızı yaşatamayacağımızı yaşatmadığımızı bile bile…

TÜYAP KİTAP FUARI

 

fuar-1

Yeşil Dinozor Kitap Fuarında

Tüyap kitap fuarının 30. yılıydı bu seneki. 10uncu, 11inci 12nci..19uncu 20nci kitap fuarına giderken umut edilir miydi 30. Kitap fuarında kitaplarımızla yer almak… Hayal edildiyse bile o zaman ki umut “düş” kılığındaydı. Sanki bizi bilmiş de belirlemişler bu yılki temayı; Umut: düş mü, gerçek mi?

İLK BULUŞMA

cp01

Bizim zamanımızda rengarenk çocuk kitapları yoktu. Ama, varsa içinde kitap aşkı, bulunurdu kitabı bulmanın bir yolu. Annelerin Samanyolu ve Hey dergileriyle idare edilirdi, resimlerine bakılır, ilk çıkan dişlerle o samanlı sayfalardan ısırıklar alınırdı. Andersen’den Masallar, 1001 Gece Masalları nimetti, sonraki yıllarda çizgi romanlar, yılda bir alınan tatil kitapları ve Kemalettin Tuğcu’lar doyumsuzdu. Daha ilk gün okunur bitirilir, yaz tatilini değerlendirmek için alınan kitapların görevi hemen sonlandırılırdı.

ONLINE SATIŞ

dr logo

ky header_logo

SATIŞ NOKTALARI

Çok yakında tüm kitapçılarda...

Telefonla siparişleriniz için;

0 212 352 16 61

İLETİŞİM

Sigma Publishing Dan&Org. Dış Tic. Ltd.Şti.

Vişne 2 Bölgesi, Çayır Güzeli Sk.
No:14 Zekeriyaköy, Sarıyer
İstanbul

İLETİŞİM