MİNİK OKURLARIMIZ

 

sl44

Prenses Ada, iki prensli bir krallığa doğmuş. Ev zaten sevgiyle dopdoluyken, daha da dolmuş taşmış. Tüm yakın çevrelerine bulaştırmışlar sevgilerini, bir bakmışlar uzak krallıklardan bile bu prenses ve prensler izlenir ve sevilir olmuş. Yeşil Dinozor’da böyle tanımış Ada’yı. Çok sürmemiş saraylarında almış soluğu. 

 

dorukDORUK

 Anneler bilirler, dünyaya getirdikleri çocukları nasıl da o zamana kadar içinde yaşadıkları dünyayı bambaşkalaştırır, hayatlarını kökten değiştirir. Onlar için yaşanır artık, fedakarlığın ucu bucağı kestirilemez. Yedikleri haz olur anneye, sindiremedikleri kabus, en yakışanlar giydirilir gurur olur,  en güzel oyuncaklar verilir ellerine mutluluk olur. Öğütler dinlenir, eğitimler okunur iyi büyütmeye dair. Oyunlar kurulur, aktiviteler bulunur, zekaya dair. Hayaller kurulur kariyerine dair.

doruk2Bu kadar çok yapacak şey varken kitaplar alır bir anne yeni doğmuş bebeğine. Renk olur, bakış olur, gülücük olur.

Doruk büyür 1 yaşında olur. Yedikleri değişmiş, giysileri küçülmüş, oyuncakları gitmiş yenileri gelmiş, elleri becerilenmiştir. Kitaplarında gördükleri renklerden nesnelere dönüşür.

Sonra hayal gücüyle canlandırmalara, neticede okuma sevdasına dönüşecektir. İki kapak arasındaki tutkuyu keşfetmiştir çoktan.

Kitabın tadı bebeklikten alındı mı bir daha vaz geçilmez.

 

 

 

 

 

 


yesildinozor sedaALP HARMANCI

 

 

 

 

 

 

 

zeynepekremefeZEYNEP ve EKREM EFE

yigitYİĞİT

Görüldüğü üzere Yiğit kitaplarını çok seviyor. Yeşil Dinozor onun eğitici ve öğretici yeni oyun arkadaşı. Birbirinden şirin minik çizgi hayvan karakterleri ile sayıları, renkleri ve araçları öğrenmesi artık çok keyifli.
 

 

tarik-zeynep

TARIK ve ZEYNEP

 Zeynep çok şanslı, çünkü onu ilk kitapları ile tanıştıran, rengarenk sayfalarda birlikte zaman geçirdiği ağabeyi Tarık hep yanında. Kitapları artık onların en sevdiği oyun arkadaşlarından.sevvalŞEVVAL DURAK

Şevval ile 30.Tüyap Kitap Fuarında tanıştık, geldi, baktı, inceledi ve kitabını secti. Gülümseyerek okumasından çok beğendiği de görülüyor. Kitaplarla her zaman dost olması dileğimiz...


yaprakYAPRAK ve RÜZGAR

Aynı anda doğmuş olmaları zevklerinin aynı olmasını garantilemez, Yaprak hayvanlara ilgi duyar, Rüzgar arabalara.. neyse ki kitap tutkuları ortak...

 

 

 

 

 

ada

ADA

Prenses dokunuşu, prenses kokusu, prenses sevgisi Yeşil Dinozor’u yüceltmiş de yüceltmiş.

 

zebra

 

 

 

 

derin-denizDOĞA ve DENİZ

Doğa ve Deniz Yeşil Dinozor’la 2. doğum günlerinden  az önce tanıştılar. Bu iki küçük adamın kitaplıkları artık daha renkli daha zengin. İlk arkadaş toplantılarında tanıdıkları herkese ne anlatacakları çok belli. Doğa sürekli İtfaiyeciden söz edip ortamı biraz ısıtabilir, Deniz ise eskiden postacılar evlere mektup bırakırmış diyerek miniklerin aklını karıştırabilir.

ONLINE SATIŞ

dr logo

ky header_logo

SATIŞ NOKTALARI

Çok yakında tüm kitapçılarda...

Telefonla siparişleriniz için;

0 212 352 16 61

İLETİŞİM

Sigma Publishing Dan&Org. Dış Tic. Ltd.Şti.

Vişne 2 Bölgesi, Çayır Güzeli Sk.
No:14 Zekeriyaköy, Sarıyer
İstanbul

İLETİŞİM